Lenka Francová

Lenka Francová

Příspěvekod Jirik156 » 02 zář 2012 00:00

S touto opatrovnickou soudkyní bojuju déle než je zdrávo,mé argumenty nevnímá a stále podporuje v nezákonném jednání matku mojí dcery,mnohokrát jsem s ní vedl písemné bitvy a jen co její argumenty smetu tak zas vyjde s jinými až to nakonec došlo tak dalece že jsem všechny její argumenty ve zdůvodněních co mi napsala zpochybnil a pak se vytasila s úplně tím posledním že co nevidět dcera dosáhne plnoletosti a že už ji žádné nařízení nedonutí chovat se dle rozsudku že je na to již pozdě,že zároven je pozdě i na léčení dcery psychoterapií,je pozdě i na uložení pokut,že by to nic nezměnilo a že je vyloučené aby byl styk určen výkonem za asistence policie že by to poškodilo vztahy,které svévolně ovšem tři roky neexistují,tedy tak dlouho soustavně nevydala nařízení k výkonu styku že již to není potřebné vzhledem k věku a dál budoucnost co bude je jen na dceři a její zdeformované psychice matkou,tedy hodnocení této soudkyně je negativní,pomáhá matkám zakrývat jejich nezákonnosti,s ní lepší jít do boje pomoci úspěšného právníka,není na straně otce a už vůbec ne na straně dítěte.Soudím se o styky s dcerou a o výšku alimentů.Na tuto soudkyni zvažuju podání trestního oznámení.
Jirik156

Zpět na Okresní soud v Litoměřicích