Monika Mikšovská

Monika Mikšovská

Příspěvekod Aleš Krejčí - Brno » 29 črc 2012 17:55

JE TO ŠKODNÁ !
Zaostalá periferní soudkyně, myšlenkové pochody na úrovni padesátých let. Typický příklad soudkyně vysvětlující proč Česká republika není právní stát. Tedy spíš úřednice šablonovitě řešící případy jak na běžícím pásu, s klapkami na očích a uších, nedej bože aby se dozvěděla, že v civilizovanějším světě se to dělá už jinak, takříkajíc ne po komunisticku, ne po estébácku, ne totalitně, ale prostě vyváženěji. Její rozhodovací činnost by zvládl i automat na jízdenky na kterémkoliv nádraží a za setinové náklady. Ačkoliv jsem od začátku sporu požadoval střídavou péči pro naše děti a v případě nesouhlasu manželky jsem žádal o péči výlučnou, dostal jsem sudé víkendy a torzo prázdnin a svátků! Marné bylo dokazování, že to byla manželka, která unesla naše děti z místa obvyklého bydliště z Brna do Kolína, právě proto, že jsem ihned požadoval střídavou péči, a tím částečně střídavou péči znemožnila. Marné bylo přesvědčování, že tímto manželce poskytuje natolik silnou pozici, že ani přidělené víkendy nejsou jisté, což potvrzovalo 14 návrhů na výkon odnětí dítěte, protože manželka děti prostě nedávala, což korunoval jeden skutečný výkon odnětí dítěte za účasti soudních vykonavatelů, zavolané policie a účasti sousedů z obce. Přestože náš spis měl přes 2000 stran, nenašel jsem způsob, jak JUDr.Moniku Mikšovskou oslovit a nevěřím, že by to vůbec bylo možné, srovnání s automatem na jízdenky sedí. Místo, aby jako nestranná soudkyně nespravedlivou situaci narovnala a tím netvořila vzor ostatním jak zničit dětem tatínka únosem na druhý konec republiky, tak se zachovala jako příkladné kolečko dobře promazaného soustrojí rozvodové mašinerie. Typická femofašistka s aktivním podílem na genocidě národa. :cry:
Aleš Krejčí / Brno
http://detikrejcovy.kocourkov.org/
Aleš Krejčí - Brno

Re: Monika Mikšovská

Příspěvekod raději neuvedu » 23 bře 2014 16:48

Dobrý den,
bohužel, musím naprosto souhlasit s panem Krejčím. Soudce v žádném případě nezajímají osudy dětí. Jsou vyhořelí, stejně jako s patologem nehne mrtvola, se soudcem nehne také nic, prostě řeže a všechny řezy jedním směrem. Stejně jako Mikšovská je na tom i Brejšová. Nikdo, kdo toto přímo nezažil, tomu nevěří, ale je to tak. Soudy jsou jednostranné, neštítí se ubližovat dětem - to beru jako největší ohavnost. "Vše v zájmu dítěte" je od soudců pouze kec, který se dobře prodává médiím a lidem. Soudce nechá dítě klidně unést a dává maminkám nesmyslná práva a čas ovliňovat děti - systém - stokrát nic umořilo vola.
Bohužel, naprosto neberou v úvahu, čím si dítě musí projít. Teď by mělo dojít na sprostá slova, ty jsou zde bohužel zakázaná. Nikdo jiný, než chápající rodiče s tím nemohou nic udělat. Osobně si myslím, že spravedlnosti se v čr nedočkáme. Proto bych chtěl bych zorganizovat žalobu k mezinárodnímu soudu a pokusit se tato zvěrstva páchaná soudci zastavit. Případné reakce prosím sem, příp. na email water1@email.cz

ZASTAVME ZVĚRSTVA PÁCHANÁ SOUDY. OCHRAŇME NAŠE DĚTI!!!!!!!!!!!!
raději neuvedu

Zpět na Okresní soud v Kolíně